خانه چوبی

گذاشتن به اشتراک

خانه چوبی – نواوود ایران

انواع خانه چوبی پیش ساخته و خانه چوب (گردبینه) در طرح های متنوع از پیش طراحی شده یا بر اساس طراحی منطبق با نیاز شما، توسط شرکت نوا وود قابل اجرا می باشند. کافیست که جهت بیان نیازهای خود در خانه چوبی با مشاورین ما تماس گرفته و طی جلسه کارشناسی ویژگی های مورد نظر دریافت گردد. سپس تیم طراحی نواوود خانه چوبی متناسب با نیازهای مطرح شده را طراحی نموده و جهت تایید با شما در میان گذاشته می شود. در صورت تایید طراحی خانه چوبی توسط کارفرما، عملیات فراهم سازی سازه های چوبی مرتبط و همچنین سایر قطعات و لوازم خانه چوبی آغاز شده و متخصصین شرکت در سریعترین زمان ممکن خانه چوبی مورد نظر شما را ساخته و به شما تحویل می دهند.

ساخت خانه های چوبی

در مناطقی که به صورت سنتی ساخت خانه یا کلبه میسر نیست بسیار مقرون به صرفه و سریع می باشد. به این دلیل امروزه بسیاری از سازندگان به سمت خانه چوبی روی آورده و ساخت اینگونه خانه چوبی با استقبال فراوانی روبرو می باشد. ترمووود به دلیل تغییرات فیزیکی ناشی از فرآیند ترمووود خصوصیات لازم برای سازه را دارا نیست ولی برای نما و کف خانه چوبی بهترین گزینه به شمار می رود. 

کلیه کالاها و خدمات لازم جهت ساخت خانه های چوبی، اعم از فونداسیون، سازه، نما، رنگ، درب و پنجره، شیرآلات، لوازم بهداشتی و تجهیز آشپزخانه به صورت یکپارچه توسط متخصصین شرکت صورت می گیرد.

خانه چوبی - نواوود ایران

ساخت خانه چوبی ساخت کلبه چوبی ساخت ویلای چوبی سازه های چوبی خانه پیش ساخته چوبی خانه چوبی خانه های چوبی خانه چوبی – نواوود ایران خانه چوبی – نواوود ایران خانه چوبی – نواوود ایران خانه چوبی – نواوود ایران کلبه های چوبی ویلا چوبی ویلای چوبی